Letní liga 2014

Letní liga  ve stolním tenisu     -    Sokol Zbraslavice

Tříčlenná družstva -  systém : 3 dvouhry, čtyřhra, 3 dvouhry= celkem 7 zápasů ( je možné ukončit zápas po dosažení 4. bodu, nebo po dohodě obou družstev hrát všech 7 jednotlivých zápasů dle této tabulky . 

 

Soutěž se hraje ve dvou skupinách

 

Skupina A               Skupina B

výsledky zde                                        výsledky zde 

         

A/ Olympia                                             M/ Čáslav

B/ Zbraslavice 2                                     N/ K. Hora 2

C/ Močovice 1                                       O/ Zbraslavice 1

D/ K. Hora 1                                           P/ Močovice 2

E/ Kácov                                                 R/ Zruč

F/ Zbraslavice 3                                     S/ Malešov

G/ U.Janovice                          

H/ Teenagři

 

 

Po odehrání zápasů ve skupinách bude „PROLÍNACÍ SOUTĚŽ“ o konečné umístění

 

1) Družstva na 6. až 8. místě sk. „A“ sehrají zápasy s družstvy sk.“B“ na místech 5 a 6.

2) Družstva na místech 3 až 5 sk.“A“  s družstvy sk.“B“, umístěné na místech 3 a 4.

3)Úplné finále : 1. a  2. družstvo sk.“A“ s 1. a 2. družstvem sk.“B“.

 

 

Prolínací soutěž 

Družstva na 6., 7. a  8. místě skupiny A (A6, A7, A8) se utkají o celkové pořadí

s družstvy na 5., a 6. místě skupiny B (B5, B6).

V dalším kole obdobně družstva A3, A4, A5 s družstvy B3, B4.

Ve třetím finálovém kole družstva  A1, A2 s družstvy B skupiny B1, B2.

 

kolo

Datum

 

domácí

 

H o s t é

hodina

10a.

15.8.

A7

K.Hora 1

B6

Močovice 2

18:30

10b.

15.8.

A8

Teenagři

B5

Zbraslavice 1

18:30

10c.

15.8.

A6

Zbraslavice 3

B6

Močovice 2

19:45

10d.

15.8

A7

K.Hora 1

B5

Zbraslavice 1

19:45

10e.

15.8.

A8

Teenagři

B6

Močovice 2

21:00

10f.

15.8.

A6

Zbraslavice 3

B5

Zbraslavice 1

21:00

kolo

Datum

 

domácí

 

H o s t é

hodina

11a

22.8.

A3

Močovice 1

B4

Zruč

18:30

11b.

22.8.

A4

U.Janovice

B3

Čáslav

18:30

11c

22.8.

A5

Kácov

B4

Zruč

19:30

11d

22.8.

A3

Močovice 1

B3

Čáslav

19:30

11e

22.8.

A4

U.Janovice

B4

Zruč

20:30

11f

22.8.

A5

Kácov

B3

Čáslav

20:30

kolo

Datum

 

domácí

 

H o s t é

hodina

12a

29.8.

A1

Olympie

B2

Malešov

19:00

12b

29.8.

A2

Zbraslavice 2

B1

K.Hora 2

19:00

12c

29.8

A2

Zbraslavice 2

B2

Malešov

20:00

12d

29.8

A1  

Olympie

B1

K.Hora 2

20:00

 

 

Kontakt

Tělocvičná Jednota Sokol Zbraslavice Zbraslavice 231
Zbraslavice
285 21
774642932 sokolzbraslavice@gmail.com