Župní přebor 2013

Začátek turnaje v 9.00hod - prosíme účasníky, aby se dostavili k zápisu 8.30-8.50hod. 

KDE:  Sokolovna Zbraslavice  - Tělocvičná jednota

Sokolovna Zbraslavice 231, okr. Kutná Hora - (100m od železniční stanice Zbraslavice, u hlavní silnice nad hotelem Hubert )

Právo účasti : Všichni členové jednot ŽUPY TYRŠOVY 

Soutěže:

1) Dvouhra muži

(propozice a  rozlosování dle počtu přihlášených účastníků - )

2) Dvouhra ženy

(propozice a rozlosování dle počtu přihlášených účastníků - )

3) Čtyřhra (jedna kategorie pro muže i ženy - může být i smíšená)

(propozice a rozlosování dle počtu přihlášených účastníků -) 

 

Župní  přebor  Župy  Tyršovy  ve  stolním  tenisu   Zbraslavice  2013

 

Seznam účastníků :

Kepka Jaroslav         Malešov

Král  Miloslav            Chlístovice

Král  Milan                         -„-

Sojková Jitka                     -„-

Sojková  Marie                 -„-

Novotný Luboš                 -„-

Sojka Martin                     -„-

Strnadová Kateřina          -„-

Sojka Tomáš                      -„-

Palát Dominik               Starkoč

Novák Vladimír                  -„-

Salák Alois                      St. Kolín

Paroulek  Milan            Libice  n. Cidl.

Kořínek Miroslav          Čáslav

Dejnožka  Tomáš                -„-

Malina Jaroslav             Zbraslavice

Fuchs Josef                           -„-

Světlík Milan                         -„-

 

 

Fáze 1 - skupinová

 

Skupina A Paroulek Malina Novotný   Body Místo
Paroulek xxx 3:0 3:0   2 1
Malina 0:3 xxx 1:3   0 3
Novotný 0:3 3:1 xxx   1 2
             
             
             
Skupina B Král Milan Sojka Tomáš Palát Kořínek Body Místo
Král Milan xxx 3:2 3:0 3:0 3 1
Sojka Tom 2:3 xxx 1:3 3:0 1 3
Palát 0:3 3:1 xxx 3:1 2 2
Kořínek 0:3 0:3 1:3 xxx 0 0
             
             
Skupina C Světlík Strnadová Sojková J   Body Místo
Světlík xxx 3:0 3:0   2 1
Strnadová 0:3 xxx 0:3   0 3
Sojková Jitka 0:3 3:0 xxx   1 2
        xxx    
             
             
Skupina D Novák Sojková M Salák Sojka M Body Místo
Novák xxx 3:0 2:3 3:1 2 2
Sojková Marie 0:3 xxx 0:3 1:3 0 4
Salák 3:2 3:0 xxx 3:0 3 1
Sojka Martin 1:3 3:1 0:3 xxx 1 3
             
             
Skupina E Král Sl Kepka Fuchs Dejnožka Body Místo
Král Sl xxx 3:0 3:0 3:0 3 1
Kepka 0:3 xxx 2:3 3:0 1 3
Fuchs  0:3 3:2 xxx 3:0 2 2
Dejnožka 0:3 0:3 0:3 xxx 0 4

  

Fáze 2 - vyřazovací  - o pořadí

Ko.xls (21 kB)

 

 

Souhrn výsledků – pořadí :  Župní přebor 2013

Jednotlivci  :        1. Paroulek Milan       Sokol Libice n. C.

                          2. Král Slávek             Sokol Chlístovice

                          3. Světlík Milan           Sokol Zbraslavice

                              Kořínek Miroslav     Sokol Čáslav

 

Čtyřhry :            1. Paroulek, Fuchs         Libice n. C. / Zbraslavice

                         2. Malina, Světlík            Zbraslavice

                         3. Král Sl., Sojková  J.     Chlístovice

 

Vložená soutěž – ženy   :          1. Sojková Jitka            Chlístovice

                                                2. Sojková Marie          Chlístovice

                                                3. Strnadová Kateřina   Chlístovice

 

Kontakt

Tělocvičná Jednota Sokol Zbraslavice Zbraslavice 231
Zbraslavice
285 21
774642932 sokolzbraslavice@gmail.com